הרשמה לקבלת מאמרים בניהול

אני מתחייבת לשלוח בכל חודש רק מאמרים בעלי ערך מוסף. בכל מקרה תמיד תהיה לך בחירה- לצאת, או להשאר ולקבל את המאמר הבא!

פוסטים אחרונים בטד

העוצמה שבפגיעות

מערכות יחסים הן הבסיס לחיים ארוכים וטובים, כפי שמצא מחקר האורך המפורסם שהתחיל ב-1938. ומה הבסיס למערכות יחסים משמעותיות וטובות?

קרא עוד »

מאמרים אחרונים בניהול

מיינדפולנס

האם גם המחשבות שלכם דוהרות במהירות מסחררת? לפעמים ממש קשה לעקוב… בעולם של שינויים ומשברים, דרישות בלתי פוסקות וגירויים מציפים, עד כמה אנחנו מצליחים להחליט לאן תפנה תשומת הלב, או שמישהו אחר מחליט בשבילי? החדשות, הפרסומות, המנהלים, הילדים, המחשבות על מה שהיה או הדאגות על מה שיהיה…?

מיינדפולנס הוא תרגול נוכחות מלאה למה שקורה ברגע הזה, ללא שיפוט.

במקום להיות מופעלים ע"י כל מה שקורה בסביבה, התרגול מגביר את היכולת לראות את המצב כפי שהוא, ולהחזיר לעצמנו את אפשרות הבחירה.

תרגול מיינדפולנס הוא אימון בחדר הכושר של התודעה, אימון המאפשר לנו לשנות את האופן שבו מוחנו קולט את המציאות, מפרש אותה ומגיב אליה. התרגול המנטלי משפר תפקודים קוגניטיביים וניהול רגשות, ומשפיע על תחומים רבים, ביניהם: בריאות, חוסן נפשי, אמפתיה ואושר.

זוהי דרך מעשית, פשוטה ללמידה, בעלת תוצאות מוכחות באלפי מחקרים, שאומצה ע"י ארגונים מובילים בעולם, ביניהם ארגוני בריאות, היי-טק וממשל.

הצטרפו אלי לתרגול אישי או בקבוצה, ותקבלו מגוון כלים לתרגול מיינדפולנס בשגרת היום-יום, המתאימים לכל אחד ובכל מצב, כדי להחזיר את ה"שלט" לידיים, ולהגביר את מרחב הבחירה החופשית.

מתנה עד סוף השנה: הקורס הדיגיטלי מנהיגות מודעת – צעדים ראשונים במיינדפולנס
בהזדמנות לרכישה במחיר סמלי של 55 ש"ח (במקום 490 ש"ח) בתוקף עד לתאריך 30.6.23 

מצורפת הקלטה פתוחה של מפגש מיינדפולנס לימים סוערים

תודה שנרשמת לרשימת התפוצה

אני מתחייבת לשלוח בכל חודש רק מאמרים בעלי ערך מוסף. בכל מקרה תמיד תהיה לך בחירה- לצאת, או להשאר ולקבל את המאמר הבא!

דילוג לתוכן