הרשמה לקבלת מאמרים בניהול

אני מתחייבת לשלוח בכל חודש רק מאמרים בעלי ערך מוסף. בכל מקרה תמיד תהיה לך בחירה- לצאת, או להשאר ולקבל את המאמר הבא!

מאמרים אחרונים בניהול

פוסטים אחרונים בטד

המלצתו המלאה של משה רון, מנהל מעון צופיה

משה רון
מנהל מעון “צופיה”

לכבוד:
כל מאן דבעי

הנדון: חזן אסנת ת.ז. 029385358– המלצה

המלצה זו נכתבת על סמך היכרות מעמיקה ועבודה משותפת, רבת שנים, עם הגב’ חזן, בתפקידי כמנהל מערכות חינוכיות טיפוליות ושל אסנת כמנחה ויועצת אירגונית.
הגב’ חזן, כיועצת אירגונית, ליוותה את הפיתוח והבנייה מחדש של “מעון מצפה ים” – מעון נעול לנוער עבריין בהרצליה. עבודתה כללה הדרכה ופיתוח צוות, בניית חזון ומטרות אירגוניות, הטמעתן, שימור ומיסוד הידע, וליווי אישי ומקצועי של הנהלת המעון.
עבודתה זכתה לשבחים רבים, הן מסביבת העבודה המיידית שהונחתה על ידה והן מהמערכת הכוללת של הנהלת רשות חסות הנוער.
עבודת היעוץ, ניסוח המטרות, תוך בניית תפיסה כוללת של הארגון, מלווים את מעון “מצפה ים” עד היום, והפכו עם השנים לאבן יסוד בכל הקשור למיצוב מערכות חינוכיות טיפוליות אחרות, השייכות לארגון חסות הנוער, במשרד הרווחה והשירותים החברתיים.

בשנים האחרונות, מלווה הגב’ חזן את עבודת הצוות הבכיר ב”מעון צופיה”- מרכז אבחון והתערבות במשבר לנערות במצבי סיכון ומצוקה.עבודתה כוללת ליווי, הדרכה ייעוץ והכוונה של צוות הרכזים (דרג ניהולי) במעון לשיפור יכולותיו המקצועיות והניהוליות.
תוצאות עבודתה של אסנת ניכרים, והצוות המודרך על ידה הפך מקצועי ויעיל יותר, תוך שרוכש לעצמו כלים נוספים מעולם הידע והתוכן שיש לגב’ חזן להציע.
מעבר לפן המקצועי, כפי שבא לידי ביטוי בתאור הנ”ל, הגב’ חזן בעבודתה בפן האישי, הינה יועצת מסורה, אמינה, היוצרת יחסי אמון בלתי מתפשרים עם מודרכיה ברמות הניהול השונות. הגב’ חזן אינה חוששת לומר את דעתה המקצועית מתוך מתן כבוד לדעות אחרות, מלווה בבטחה לעבר הגשמת המטרות של מודרכיה, מתוך הכרה והבנה מלאים של מטרות הארגון ומשימותיו.
ניסיונה הרב של הגב’ חזן, בליווי יעוץ והדרכה במערכות חינוכיות טיפוליות, כמו גם ניסיונה הרב בעבודה אל מול מנהלי מסגרות והמפקחים עליהם, מעניק לה את הכלים הדרושים ואף מעבר לכך להחשב כיועצת אירגונית מהמעלה הראשונה.

אני ממליץ בחום לכל המעוניין בכך לשכור את שרותיה של הגב’ חזן להצלחה.

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן